نشست رویدادی جشنواره شعر فجر آغاز انجام گرفت

حسام | حس من

نشست رویدادی جشنواره شعر فجر آغاز انجام گرفت

۲۴ بهمن ۱۳۹۶


نشست رویدادی جشنواره شعر فجر صبح امروز در بنیاد شعر و ادبیات دهستانی برگزار انجام گرفت.

 به نقل سینمارویداد نشست رویدادی جشنواره شعر فجر، صبح امروز در بنیاد شعر و ادبیات دهستانی، جواد محقق، دبیر علمی جشنواره شعر فجر و مهدی قزلی، دبیر اجرایی جشنواره شعر فجر برگزار انجام گرفت.

در این مراسم، مهدی قزلی، دبیر اجرایی جشنواره شعر فجر در خصوص این جشنواره گفت: اختتامیه جشنواره شعر فجر در ۱۶ اسفندماه در تبریز برگزار می شود. این جشنواره در دو بخش محافل و بررسی آثار برگزار خواهد انجام گرفت.

وی افزود: در بخش محافل، شعر خوانی شاعران در هستان های مختلف داشتیم. تا الان محافلی را در اصفهان، کرمانشاه، محفل جوانان در پایتخت را داشتیم و دبیران دوره های گذشته از سر پل ذهاب بازدید کـــردند. امروز محفل شاعران فارسی زبان غیر ایرانی را در قم برگزار می کنیم.

قزلی اظهار داشت: روزهای سه شنبه، چهار شنبه و پنجشنبه این هفته در تالار محراب محفل شعرخوانی برگزار می‌شود که حتما در یکی از این شب ها وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشریف خواهند آورد. محفل شعر خوانی پیش از برگزاری اختتامیه جشنواره شعر فجر برگزار خواهد انجام گرفت و احتمالا یک بخش شعر ترکی باانجام گرفت. در پایان روز شعرخوانی، اختتامیه دوازدهمین دوره شعر فجر کار خود را پایان می کند. ان شاء الله در اجرای جشنواره سال بعد، حتما این جشنواره را زودتر اجرا خواهیم کـــرد و نمی گذاریم به اسفند ماه برسد.

در حال تکمیل…