آغاز پیش فروش بلیت‌های تک سانس جشنواره جهانی فیلم فجر

حسام | حس من

آغاز پیش فروش بلیت‌های تک سانس جشنواره جهانی فیلم فجر

۲۷ فروردین ۱۳۹۷


پیش فروش بلیت‌های سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به صورت تک سانس از امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه آغاز می‌شود.

به نقل سینمارویدادبه گرازش از ستاد رویدادی سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر؛ پیش فروش بلیت‌های جشنواره جهانی فیلم فجر به صورت تک سانس از ساعت ۱۵ یکشنبه ۲۶ فروردین ماه آغاز می‌شود و امکان خرید بلیت تک سانس تا پایان جشنواره ادامه دارد.

متقاضیان می توانند هر بلیت را به مبلغ ۱۰ هزار تومان خریداری کنند ولی اعضای باشگاه از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردارند. هر فرد پس از خرید بلیت، کد رهگیری دریافت می‌کند.

هر یک از افرادی که اقدام به تهیه بلیت می کنند، تنها امکان خرید دو بلیت برای هر سانس را دارند اما برای هر تعداد سانس که مایل باشند می‌توانند بلیت بخرند.

از آنجا که امکان عودت یا تعویض بلیت‌های خریداری انجام گرفته وجود ندارد، مطالعه و بررسی تکمیل جدنخست و پلن‌های اکران فیلم‌ها برای پایانی کسانی که قصد تهیه بلیت‌های جشنواره جهانی فیلم فجر را دارند ضروری هست.

مخاطبان پس از رزرو اینترنتی بلیت فیلم‌های مورد نظر خود می‌توانند در روز نمایش فیلم با مراجعه حضوری به گیشه فروش بلیت در پردیس چارسو و سینما فلسطین و ارائه کد رهگیری مربوطه بلیت‌های خود را دریافت کنند.

گفتنی هست؛ سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در پایتخت برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پیش فروش بلیت‌های تک سانس جشنواره جهانی فیلم فجر شروع انجام گرفت