حسام | حس من

«ماه عسل» جوان پسندتر انجام گرفت/ انتخاب حیاتیانان با رویکـــردِ شعار سال

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

قائم مقام شبکه سه سیما اعلام کـــرد پلن «ماه عسل» امسال جوان پسندتر انجام گرفته و توجه ویژه ای هم به شعار سال دارد.

به نقل سینمارویداد جعفر عبدالملکی قائم مقام شبکه سه سیما درباره پلن «ماه عسل» و آغاز پخش آن به معقولت ماه رمضان گفت: پلن «ماه عسل» امسال با تغییری در رویکـــردهایش از پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت با هم با نخستین روز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

وی ادامه داد: با توجه به شعار «حمایت از کالای ایرانی» در سال ۹۷ این پلن هم رویکـــردی اقتصادی پیدا کـــرده هست و حیاتیانانی متناسب با موضوع سال دارد.

قائم مقام شبکه سه سیما با اشاره به حضور علی فروغی مدیر جدید شبکه سه و نظر وی نسبت به پلن ها اظهار کـــرد: جناب آقا فروغی می خواهد تغییری در پلن های شبکه ایجاد کند تا ذایقه جوانان افزایش لحاظ شود و امسال هم پلن «ماه عسل» جوان پسندتر انجام گرفته هست.

عبدالملکی در پایان گفت: «ماه عسل» امسال مثبت گراتر هم انجام گرفته هست و پلن ای هست که عوامل در یک سال تلاش زیادی برای آن انجام دادند و فکر می کنم امسال مخاطبان افزایشی هم داشته باانجام گرفت.

پیش از این نقل کرد انجام گرفته بود که پلن «ماه عسل» با اجرای احسان علیخانی قرار هست دو روز زودتر از ماه رمضان پخش شود اما حالا بنهست در نخستین روز از ماه رمضان روی آنتن شبکه سه سیما برود.

انتهای پیام/