حسام | حس من

تاریخ اکران فیلم «رابرت دنیرو» تغییر کـــرد/ «پدربزرگ» سال بعد می‌آید – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ شهریور ۱۳۹۶

حس من: «جنگ با پدربزرگ» جدیدترین فیلم رابرت دنیرو که قرار بود امسال اکران شود، سال بعد روی پرده‌ها می‌رود.

به نقل حس من به گرازش از هالیوود ریپورتر، «جنگ با پدربزرگ» که قرار بود اکتبر امسال و یکی دو ماه دیگر راهی پرده‌های نقره‌ای شود در آخرین لحظه زمان اکرانش را تغییر داد و کمپانی توزیع کننده آن اعلام کـــرد زمان اکران این فیلم از ۲۰ اکتبر ۲۰۱۷ به ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ تغییر کـــرده هست.

این کمپانی از تاخیر در تولید یاد کـــرد و گفت این امر عامل تغییر زمان اکران فیلم بوده هست.

این فیلم کمدی بر مبنای کتاب پرفروش نوشته رابرت کیمل اسمیت ساخته انجام گرفته و در آن در حالی که رابرت دنیرو در نقش پدربزرگ گیم کـــرده هست، اوکس فگلی در نقش پیتر نوه او ظاهر انجام گرفته که باید اتاق خوابش را از پدربزرگ پس بگیرد. این دو رابطه نزدیکی با هم دارند و ماجراهای جالبی را در خانواده رقم می خانومند. در این قسمت تغییر خانه موجب انجام گرفته تا این دو در یک اتاق جای بگیرند و تلاش پسر این هست که پدربزرگ را از اتاقش بیرون کند اما این کار بدون جنگ امکان پذیر نیست.

«جنگ با پدربزرگ» را تیم هیل کارگردانی کـــرده و کریستوفر واکن، اوما تورمن، رابرت ریگل، چچ مارین، جین سیمور و فیزون لاو دیگر گیمگرانش هستند.

فیلمنامه این فیلم را تام جی هستل، مت امبر و دیو جانسون نوشته‌اند.

با این حال این نخستین بار نبود که تاریخ این فیلم عوض انجام گرفت چون ابتدا زمان اکران آن ۲۱ آوریل ۲۰۱۷ اعلام انجام گرفته بود.

در ماه مارس گذشته، تولید این فیلم کمدی نیز در آخرین لحظه از کانادا به جورجیا تغییر کـــرده بود.  

ترجمه: مهر

«یادم تو را فراموش» منتشر انجام گرفت

۹ شهریور ۱۳۹۶

تازه ترین آلبوم مازیار فلاحی خواننده موسیقی پاپ با عنوان «یادم تو را فراموش» پس از گذشت ۳ سال از انتشار آلبوم قبلی در دسترس علاقه مندان موسیقی قرار گرفت.

 به نقل  سینمارویداد :  «یادم تو را فراموش» عنوان تازه ترین آلبوم موسیقی مازیار فلاحی هست که بعد از گذشت ۳ سال از انتشار آلبوم های «قلب یخی»، «لعنت به من» و «ماه هفتم» توسط موسسه فرهنگی هنری «آوای فروهر» در بازار موسیقی منتشر انجام گرفت.

 

«هسترس» با ترانه یاحا کاشانی و مازیار فلاحی، موزیکسازی مازیار فلاحی و تنظیم امیر جمال فرد، «دیوونه» با ترانه حسین عبداللهی، موزیکسازی رامین عبداللهی و تنظیم نوید اسکندر، «عشق تو صدام» با ترانه علی ثابت قدم، موزیکسازی مازیار فلاحی و تنظیم امیر جمال فرد، «قسم» با ترانه و موزیک مازیار فلاحی و تنظیم نوید اسکندر، «ممنونم» با ترانه علی ثابت قدم و موزیکسازی و تنظیم امیر جمال فرد، «ای جونم» با ترانه نیما ایمانی و موزیکسازی و تنظیم مازیار فلاحی، «طهرون» با ترانه فرناز عباسی و موزیکسازی و تنظیم مازیار فلاحی، «دست بخانوم» با ترانه علی ثابت قدم، موزیکسازی مازیار فلاحی و تنظیم امیر جمال فرد، «دلم تنگته» با ترانه، موزیکسازی و تنظیم مازیار فلاحی، «ناردون» با ترانه، موزیکسازی و تنظیم مازیار فلاحی، «حوهست به منه» با ترانه علی ثابت قدم، موزیکسازی مازیار فلاحی و تنظیم امیر جمال فرد و «یادم تو را فراموش» با ترانه، موزیکسازی و تنظیم مازیار فلاحی قطعاتی هستند که در تازه ترین آلبوم مازیار فلاحی منتشر انجام گرفته هست.

امیر جمال فرد میکس و مسترینگ، مهدی اسفندیار مدیر اجرایی، امیر آقازاده تصویرش و طراح گرافیک، خشایار فلاحی مدیر تولید و پلن ریزی و محمد و مجتبی حاتم پور تهیه کنندگان، عوامل اجرایی آلبوم «یادم تو را فراموش» را تشکیل می دهند.

مازیار فلاحی در یادداشتی پیرامون  انتشار این آلبوم نوشته هست: «من یادم هست اما تو فراموش کـــرده ای، پایان آن کوچه هایی که قدم نزدیم، زیر باران هایی که نرفتیم، پایان آن یلداها را، پایان آن انارهایی که دانه نکـــردیم، پایان آن جناق هایی که نشکستیم، چقدر دلتنگم برای آن لحظه ها.»

اسپانسر نداریم و بودجه جشن را خانه سینما می دهد/ نباید سیاسی بشویم/ رای گیری باید بدون اعمال نفوذ انجام شود – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ شهریور ۱۳۹۶

حس من: تورج منصوری درباره اسپانسر جشن نوزدهم خانه سینما گفت: ما هنوز اسپانسری نداریم، شاید نگاهمان را از سال فردا تغییر بدهیم و انجمن بتواند محل هایی برای تامین بودجه پیدا کند و بودجه ای را از جایی برای موارد مالی بگیرد اما امسال خانه سینما بودجه را می دهد.

به نقل رویدادنگار حس من، نشست رسانه ای نوزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران صبح امروز چهارشنبه ۸ منطقهیورماه  با حضور هارون یشایایی(مدیر جشن)، تورج منصوری( دبیر انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران) و منوچهر شاهسواری (مدیرعامل خانه سینما)  در سالن سیف الله داد خانه سینما برگزار انجام گرفت.

در ابتدای این مراسم کامران ملکی عضو هیئت مدیره خانه سینما اظهار کـــرد: همانطور که می دانید جشن خانه سینما بزرگترین جشن سینمای کشور هست. جناب آقا یشایایی یکی از تهیه کنندگان سینمای ایران هستند که فیلم هایی چون ناخدا خورشید، هامون و غیره را تهیه کـــرده اند و حضور او به عنوان مدیر نوزدهمین جشن سینمای ایران می توانند اعتبار دوتعدادانی به این جشن می دهد.

هارون یشایایی نیز در این مراسم گفت: روزی دوستانمان ما را در محل خانه سینما دعوت کـــردند و گفت که تو باید مدیر جشن شوی، اما در آن نمی دانستم چه دشواری هایی دارد. با این حال زیاد خوشحال که می توانم کاری برای سینماگر انجام دهم. ما در سینما کارهای زیاد را انجام می دهیم؛ اما باید تلاش کنیم که اتاق فکری را تشکیل دهیم و نتایج مطلوبی از این اتاق فکر خارج کنیم. موانع بر سر فیلم سازی مانند زیاد از کارهای دیگر وجود داشته هست. در حال حاضر نیروهای سینمای ایران مشکلات زیاد دارند که باید در صدد برطرف کـــردن آن برآییم.

وی ادامه داد: کشوری مثل کره جنوبی زیاد دیرتر از کشور ما وارد حوزه سینما انجام گرفته هست و امروز متاسفانه از ما جلوتر رفته هست. بنیاد فارابی کارهای زیاد انجام می دهد اما یک اتاق فکر نیست، بلکه یک مکانی هست از سوی دولت که به سینماگران کمک رسانی کند. خانه سینما باید به فکر این اتفاق فکر بیفتد.

تورج منصوری در این نشست بیان کـــرد: قبل از تعطیل انجام گرفتن خانه سینما گروهی مسئول انجام گرفتند که بنشینند و فکری برای افزایش کیفیت جشن خانه سینما انجام دهند. این گروه هفت نفره جلسه ای گذشتند و قرار انجام گرفت که ۳ نفر روی این موضوع کار کنند و ۴ نفر دیگر بعد از اپایان کار نظراتشان را بگویند. این انجام گرفت که آکادمی هنر و فنون سینمای ایران به وجود آمد. اما بخاطر تعطیل انجام گرفتن خانه سینما این کار به تعویق افتاد. بعد از باز انجام گرفتن خانه سینما ما انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران را تشکیل دادیم. در حال حاضر ماموریت نخست انجمن به پایان رسیده هست و وارد مرحله بعدی انجام گرفته ایم. راه های بعدی ما این خواهد بود که بازار فیلمسازی ایران را گسترش دهیم. از همه دوستان می خواهم که با انتقادهایشان به ما کمک کنند.

وی ادامه داد: تندیس جشن خانه سینما در سال ۱۳۷۰ توسط جناب آقا محمدی طراحی و ساخته انجام گرفت. پایه این فیلم سرستون های تخت جمشید هست که فیلمسازی روز آن ایستاده که بالهایش از نگاتیو هست و پرده این را با دستانش نگاه داشته هست و طرفی دیگر مانند شمع آب می شود. پانزده شاخه وجود دارد که برای اهدای جایزه در نظر گرفته انجام گرفته هست که هر کدام آنها سرشاخه ای دارند. هر کدام از این سرشاخه ها قرار هست که دو نفر همراه در دفترشان داشته باشند که مجموع آنها حدود ۴۵ نفر خواهد بود. برای شاخه گیمگری ۴ تندیس، در شاخه فیلمنامه یک تندیس، در شاخه صدابرداری و صداگذاری ۲ تندیس، یک جایزه بهترین فیلم اهدا خواهد انجام گرفت.

منصوری اظهار کـــرد: تعدادین مکان برای مکان جشن در نظر گرفته انجام گرفته اما هنوز به قطعیت نرسیده ایم. جشن بزرگ سینمای ایران روز  ۲۱ منطقهیور ماه خواهد بود که روز ملی سینما هست. چشم انداز ما این هست که تا سال فردا به نقطه ای برسیم که نیازی نباانجام گرفت فیلم های سینمایی را برای داوران نمایش یا در اختیارشان قرار دهیم. ما در حال حاضر به دنبال یک سیستم هستیم؛ اما این سیستم هنوز تشکیل انجام گرفته هست چهار تا پایش به روی زمین نیست.

او اظهار کـــرد: امسال ما ۵ بزرگداشت خواهیم داشت که در کنار آن از خانواده یک شهید مدافع حرم تجلیل خواهیم کـــرد؛ اما اینکه تندیس به خانواده شهیدانی مدافع حرم اهدا کنیم، به نظرم شهید از جایگاه زیاد بالاتری برخوردار هست، جایگاهی که زیاد والاتر از تندیس جشن خانه سینما خواهد بود.ه نقل کرد وی، بزرگداشت های جشن از قبل از سوی هیات مدیره خانه سینما اعلام انجام گرفته هست و یک تقدیر نیز خواهیم داشت.

هارون یشایایی نیز در نقل کردانی بیان کـــرد: برای احترام به گیمگر و هنرمندی که در حرم شهید انجام گرفته هست پیشنهاد تجلیل قابل فکر هست و پیشنهاد نیکوی هست اما ما هر کاری در سینما انجام دهیم سیاسی می شود ولی ما نباید همه کارهای خود را سیاسی کنیم.

منصوری در ادامه در پاسخ به این نقد که جشن سینما برگزیده ها را با لابی گری انتخاب می کند، اظهار کـــرد: شیوه رای گیری باید به شکلی باانجام گرفت که ایرادهای آن را بگیریم تا بدون اعمال نفوذ انجام شود. تا الان هم اعمال نفوذی نبوده اما شیوه داوری به گونه ای بوده هست که برخی اثر خود را افزایش تبلیغ می کـــردند.

وی افزود: رای دادن ما به این صورت هست که داورهای هر شاخه از سوی آن شاخه معرفی و سپس تایید و به عنوان داوران تخصصی به کاندیداهای شاخه خود رای می دهند و سپس همه داوران به همه شاخه ها رای می دهند، بر همین اساس چون تعداد آرا بالا می رود و داوری در دو مرحله انجام می شود شائبه اعمال نفوذ از بین می رود. درباره بزرگداشت هم باید بگویم بزرگداشت حق کسانی هست که به دنبال ایده می روند ولی در سال فردا شیوه آن هم تغییر می کند. در پایان امسال هم عملکـــردها مورد مطالعه قرار می گیرند تا عیب ها رفع شود.

منصوری در ادامه گفت: ما در جشن ۱۵ شاخه داریم که برخی از شاخه ها خودشان جشن سالانه دارند و برگزیدگان خود را انتخاب می کنند و ما در تلاش هستیم تا این جشن ها نزدیک به جشن اصلی باشند. مساله بعد این هست که ما نمی توانیم به شاخه ها برای انتخاب هایشان دستورالعمل ارائه دهیم. به صورت حتم جشن تخصصی تنها جشن خانه سینما هست و دیگر جشن ها برای تقدیر هست.

یشایایی ادامه داد: سیر اسکار در جوایر امپریالیسمی هست و فیلم ها را در راهی قرار می دهد تا جایزه بگیرند اما خانه سینما این گونه نیست.

منصوری درباره اسپانسر جشن نوزدهم گفت: ما هنوز اسپانسری نداریم، شاید نگاهمان را از سال فردا تغییر بدهیم و انجمن بتواند محل هایی برای تامین بودجه پیدا کند و بودجه ای را از جایی برای موارد مالی بگیرد اما امسال خانه سینما بودجه را می دهد.

دبیر انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی ایران درباره شیوه رای گیری گفت: ما فرضی داریم مبنی بر اینکه سینماگران باید از ابتدای سال پیگیری سینما باشند و آثار مختلف را طی سال ببینند. اگر این اصل را قبول کنیم پس مبنا این هست که داوران فیلم ها را دیده اند و اگر کسی ندیده هست مشکل اساسی دارد و باید این موضوع را ابداًح کنیم تا ذره ذره چنین افرادی که فیلم ها را در طول سال نمی بینند در اقلیت قرار بگیرند. اینکه افراد در جاهای مختلف فیلم های مختلف را می بینند امکان بده بستان و رای به هم دادن را از بین می برد.

وی درباره روند دریافت آرا توضیح داد: رای افراد به صورت مهر انجام گرفته در اختیار دبیرخانه قرار می گیرد و کمیسیون صیانت از آرا شب گذشته رای ها را گرفته و فقط چهار نفر آن را دیده اند و سپس این پاکت در خدمت یشایایی قرار گرفته که این مربوط به دور نخست هست. در نهایت ۳۶۰ نفر به آثار رای می دهند و آن رای ها قابل دستکاری نیست و سلیقه باندی و گروهی در آن جایی ندارد امسال این روش را انجام دادیم تا خطاهایمان در بیاید و عیب گیری کنیم.

منصوری در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کـــرد: در حال حاضر ۱۵ نفر هیات موسس هستند که در طول سه سال به ۴۵ نفر می رسند. این یک الگوی کوچک هست که ضمن جلو رفتن تکمیل می شود. این ۱۵ داور از طریق پیشنهاد صنف به ما معرفی انجام گرفته اند یعنی صنوف گزینه های خود را به ما داده اند و دبیرخانه جشن گزینه ها را دعوت کـــرده تا در داوری حضور داشته باشند. کسانی که این امر را قبول کـــردند برای آنها حکمی صادر انجام گرفته هست که حکمشان به همراه پکیج فیلم های اکران انجام گرفته و پلن نمایش فیلم در خانه سینما به آنها ارایه انجام گرفته هست.

وی در پایان تاکید کـــرد: به نظر شما داریوش عیاری فیلمبردار نیکوی نیست، وی عضو خانه سینما نیست اما می توان داوری وی را نداشته باشیم. باز هم تاکید می کنم شاخه به معنای صنف نیست.

انتشار موزیک گروه «رستاک» با خوانندگی محمدرضا هدایتی

۹ شهریور ۱۳۹۶

تازه ترین تک موزیک گروه موسیقی «رستاک» با تمرکز روی موسیقی نواحی سیستان و بلوچستان به خوانندگی محمدرضا هدایتی در فضای مجازی منتشر انجام گرفت.

 به نقل  سینمارویداد :  قطعه «اله منی بارگ» عنوان تازه ترین اثر گروه موسیقی «رستاک» هست که بر اساس یکی از ملودی های معروف ناحیه بلوچستان به خوانندگی محمدرضا هدایتی گیمگر  و خواننده اهل سیستان و بلوچستان در دسترس علاقه مندان قرار گرفته هست. این قطعه بارها توسط خوانندگان و گروه‌های بومی ناحیه خوانده انجام گرفته و گروه رستاک با مبنا قرار دادن یکی از این روایت ها و سبک و سیاق خود، اثر را بازخوانی و در آخرین آلبوم خود «میان خورشیدهای متداوم» منتشر کـــرده هست.

 

در این قطعه فرزاد و بهزاد مرادی به عنوان خوانندگان ثابت گروه «رستاک» هدایتی را در آواز و هم خوانی قطعه همراهی کـــرده‌اند. ضمن اینکه هنرمندان دیگری از بلوچستان از جمله محمدعلی دلنواز با نواخانومدگی ساز بنجو و داود بامری نیز با دهلک گروه را در این اجرای این قطعه همراهی کـــرده اند.

فرزاد مرادی درباره همکاری مشترک گروه «رستاک» با محمدرضا هدایتی گفت: علاوه بر این موزیک زیبای بلوچی، ما سعی داریم روی موسیقی ناحیه سیستان هم افزایش کار کنیم و با آشنایی تازه‌ای که با نگاه و صدای محمدرضاهدایتی عزیز پیدا کـــرده‌ایم به زودی همکاری دیگری را هم با وی انجام خواهیم داد. ما پیش از این‌ها نیز تحقیقات گسترده ای را در حوزه موسیقی سیستان و بلوچستان آغاز کـــرده بودیم و حالا با انرژی و انگیزه افزایشی این تحقیقات را ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به قطعه «اله منی بارگ» هم توضیح داد: این قطعه را شادروان ماشالله بامری سال‌ها پیش به ما معرفی کـــرد که ما در آلبوم «رنگواره‌های کهن» آن را با یک روایت دیگر کار کـــرده بودیم و این بار هم بعد از گذشت تقریبا ۱۰ سال، با تغییر دیدگاهمان کار را به نوعی بازآفرینی کـــردیم. توضیح اینکه در ناحیه بلوچستان به شادیانه‌ها و شادمانه‌هایشان (موسیقی‌ها و ملودی‌هایی که در مراسم شادی هستفاده می‌کنند) «صوت» می‌گویند. بعضی از این موسیقی‌ها شاعر مشخص هم دارند اما اغلب‌شان فولک هستند. این قطعه هم یکی از صوت‌های مشهور و محبوب بلوچی‌ هست که اجرای آن در ایام نزدیک به عید قربان، هدیه ویژه گروه «رستاک» و محمدرضا هدایتی به همه آقام ایران به ویژه آقام خونگرم و مهربان سیستان و بلوچستان هست.

متن موزیک برگرد امین و امید

۹ شهریور ۱۳۹۶

متن موزیک برگرد امین و امید
Lyrics New Song By : Amin And Omid Bargard

متن آهنگ برگرد امین و امید متن موزیک برگرد امین و امید

متن موزیک شنیدنی برگرد امین و امید

چشام به راهتن دوباره برگرد نمیشه این روزا بی تو سر کرد
ببین نبودنت واسم عذابه خدا کنه یکی بگه همش یه خوابه

تمامه زندگیمو پای تو دادم تمامه اون روزا نمیره از یادم
بگو چی پیش اومد که عشقمون تباه شد تمومه عشقمون اسیر اشتباه شد

داری تو میگذری از منو رد میشی داری تو بیخودی با دلم بد میشی
تو مسیر خوشبختیه عشقمون چقدر ساده تو اینجوری سرد میشی

داری تو میگذری از منو رد میشی داری تو بیخودی با دلم بد میشی
تو مسیر خوشبختیه عشقمون چقدر ساده تو اینجوری سرد میشی

ترانه برگرد امین و امید

یه بار رفتی و صد بار مردم اما تو عشق با تو کم نیاوردم
صدا کن اسممو آروم بگیرم دست منو بگیر نذار بمیرم

داری تو میگذری از منو رد میشی داری تو بیخودی با دلم بد میشی
تو مسیر خوشبختیه عشقمون چقدر ساده تو اینجوری سرد میشی

داری تو میگذری از منو رد میشی داری تو بیخودی با دلم بد میشی
تو مسیر خوشبختیه عشقمون چقدر ساده تو اینجوری سرد میشی

♪♫♦

دانلود موزیک خواننده امین و امید برگرد

متن موزیک برگرد امین و امید از سایت بزرگ تکست‌آهنگ ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید

نوشته متن موزیک برگرد امین و امید اولین بار در تکست آهنگ | متن موزیک پدیدار شد.

متن موزیک وای دل بیقرارم بهنام بانی

۹ شهریور ۱۳۹۶

متن موزیک وای دل بیقرارم بهنام بانی
Lyrics New Song By : Behnam Bani Vay Dele Bighararam

متن آهنگ وای دل بیقرارم بهنام بانی متن موزیک وای دل بیقرارم بهنام بانی

متن موزیک شنیدنی وای دل بیقرارم بهنام بانی

دو سه روزه دلم یه حاله خوبی داره تو رو دیدن چقدر رو من اثر میذاره
دو سه روزه عجیب چشام همش دنباله توئه کار توئه

دو سه روزه بهت حواسم هر جا پرته دو سه روزه عجیب دلم هواتو کرده
داره تو قلبه من چی میشه اینا کار توئه کار توئه

وای دله بیقرارم دیگه دل ندارم دیگه تا کی باید این عشقو به روم نیارم
وای دله بیقرارم کیو جز تو دارم تویه آسمونه دنیام تویی تک ستارم

دله بیقرارم , وای دله بیقرارم وای دله بیقرارم وای دله بیقرارم

ترانه وای دل بیقرارم بهنام بانی

دلو دلدار تویی غمو غمخوار منم به خدا یار تویی دله بیمار منم
دلو دلدار تویی غمو غمخوار منم به خدا یار تویی دله بیمار منم

وای دله بیقرارم دیگه دل ندارم دیگه تا کی باید این عشقو به روم نیارم
وای دله بیقرارم کیو جز تو دارم تویه آسمونه دنیام تویی تک ستارم

وای دله بیقرارم دیگه دل ندارم دیگه تا کی باید این عشقو به روم نیارم
وای دله بیقرارم کیو جز تو دارم تویه آسمونه دنیام تویی تک ستارم

♪♫♦

دانلود موزیک خواننده بهنام بانی وای دل بیقرارم

متن موزیک وای دل بیقرارم بهنام بانی از سایت بزرگ تکست‌آهنگ ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید

نوشته متن موزیک وای دل بیقرارم بهنام بانی اولین بار در تکست آهنگ | متن موزیک پدیدار شد.

متن موزیک معذرت شهاب مظفری

۹ شهریور ۱۳۹۶

متن موزیک معذرت شهاب مظفری
Lyrics New Song By : Shahab Mozaffari Mazerat

متن آهنگ معذرت شهاب مظفری متن موزیک معذرت شهاب مظفری

متن موزیک شنیدنی معذرت شهاب مظفری

معذرت اگه کمم واسه دلت نگفتم حرفامو بهت گذاشتم عاشقم بشی
شدم تمومه عامله سرگیجه های دائمت نفهمیدی که عشقه من تو زندگیت مزاحمه

معذرت اگه داد میزدم سرت اگه چشمات همش تره اگه بعد از این بازیا میگفتم بار آخره
شکستنت جلو چشام منو از رو نمیبره دروغام میشد باورت منو ببخش

معذرت اگه مجبور شدی بری حق داری هر چی که بگی
کاری کردم که دائما بگی لعنت به زندگیم ترسیدم خیانت کنم بهت از روی بچگی

معذرت واسه قرصای هر شبت که هر کدومشم کمه واسه آروم گرفتنت
میدونم هر چی میکشی همش به خاطر منه پشیمونم ببین منو معذرت تنها حرفمه

ترانه معذرت شهاب مظفری

معذرت واسه اون همه خاطره که کرده بازی با دلت
معذرت اگه همش مرددم گفته بودم که قید احساسمو دیگه زدم

تو لیقاتت این نبود نمیدونستی من بدم هی بهونه کردم چطور دیگه جوابتو ندم منو ببخش

معذرت اگه مجبور شدی بری حق داری هر چی که بگی
کاری کردم که دائما بگی لعنت به زندگیم ترسیدم خیانت کنم بهت از روی بچگی

معذرت واسه قرصای هر شبت که هر کدومشم کمه واسه آروم گرفتنت
میدونم هر چی میکشی همش به خاطر منه پشیمونم ببین منو معذرت تنها حرفمه

♪♫♦

دانلود موزیک خواننده شهاب مظفری معذرت

متن موزیک معذرت شهاب مظفری از سایت بزرگ تکست‌آهنگ ، لطفا این مطلب رو به اشتراک بگذارید

نوشته متن موزیک معذرت شهاب مظفری اولین بار در تکست آهنگ | متن موزیک پدیدار شد.

فیلمی بی سر و ته که به روش مسخره گیم پیش می رود! – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ شهریور ۱۳۹۶

حس من: فیلم «گذر متایم» که تعداد روزی هست در سینماها در حال اکران هست، ادامه سهل انگاری سینماگران ایرانی نسبت به مقوله طنز و کمدی هست، حتی اگر «افشین هاشمی» کارگردان جوان فیلم اعتقادی به کمدی بودن فیلمش نداشته باانجام گرفت اما با هر چیزی که فیلم را با آن بخوانیم، باید در کل گفت که فیلم «گذر متایم» خیلی ضعیف هست.

بابک راکعی/ فیلم «گذر متایم» که تعداد روزی هست در سینماها در حال اکران هست، ادامه سهل انگاری سینماگران ایرانی نسبت به مقوله طنز و کمدی هست، حتی اگر «افشین هاشمی» کارگردان جوان فیلم اعتقادی به کمدی بودن فیلمش نداشته باانجام گرفت اما با هر چیزی که فیلم را با آن بخوانیم، باید در کل گفت که فیلم «گذر متایم» خیلی ضعیف هست.

به نقل آینه نیوز، فیلم «گذر متایم» هیچ منطقی برای حوادث متعددش ندارد و دوپاره هست و از طرفی درباره سالخوردگان و ازکارافتادگان هست و از طرفی دهستان همسردادن خانومی بی پناه هست! افشین هاشمی مانند همه گیم های بدی که در سینما و تلویزیون و تئاتر انجام داده و خیلی هم ادعا می کند که می خواهد جنس متفاوت و اصیل کمدی را نشان دهد، نه توانایی اش را دارد و نه اصولا بلد هست که فیلم بسازد به همین دلیل «گذر متایم» تبدیل به فیلمی آشفته و بی دنبال و خیلی آسوده این که بی سر و ته انجام گرفته هست و هیچ نکته ای برای تماشای مخاطبان ندارد. به صورت حتم تا به حال هم فروش کمی داشته که نشان دهنده همین مطلب هست که فیلم به درد بخوری نیست و هیچ نکته ای برای لذت بردن و سرگرمی تماشاگرش ندارد و آقام نه می توانند با فیلم «گذر متایم» بخندند و نه لذت ببرند و نه فکر کنند. نکته حیاتی این هست که دلیل خیلی آسوده هر کسی سراغ فیلمسازی می رود بدون این که ساز و کار یک فیلم خود مبنی بر فیلمنامه معقول را داشته باانجام گرفت. گویا هاشمی، فیلمنامه را اقتباس کـــرده و در هر صورت نتوانسته هست خیلی آسوده حرفش را در فیلم بخانومد.

فیلم «گذر متایم» دهستان لاغر و کمرنگی دارد و همان را هم خیلی درست نمی تواند روایت کند، برای همین افزایش از نصف فیلم اضافی هست و به دلیل پُرکـــردن زمان فیلم دنبال لودگی رفته هست. دهستان مسخره جناب آقا نظمی و جناب آقا بزمی شخصیت های اصلی فیلم تکراری و لوس هست. انگار برای امثال افشین هاشمی، سینما همانند جوک تعریف کـــردن هست که برخی در گوشی های خود تصویر ها و نوشته های آن را رد و بدل می کنند. فیلم هایی ساخته می شوند که نه دغدغه ای دارند و نه می توانند اوقات فراغت مخاطبان را به نیکوی تامین کنند. این مشکل به خصوص درباره فیلم های کمدی وجود دارد و به همین دلیل امروزه شاهد فیلم های خیلی ضعیفی در سینما هستیم. مثلا بخشی از فیلم «گذر متایم» درباره این هست که کاراکترها به دنبال پیدا کـــردن همسری برای خانومی هستند که زیرش گرفتند. خانوم تنها موقعیتی برای فیلمساز می سازد تا به سراغ پارتی ها برود و از فاصله نسل ها و طبقات اجتماعی بگوید اما نمی تواند این مسائل را به شکل سینمایی نشان دهد و بعد از مدتی مخاطب از تماشای فیلم خسته می شود.

«گذر متایم» هم مانند خیلی از فیلم های دیگر تکراری هست و نمی تواند به نیکوی دردهای اجتماع را بازگو کند و برخلاف ادعای افشین هاشمی به هیچ وجه فیلمی قابل دفاع نیست. فیلم ملغمه ای هست از یکسری اتفاقات پشت سر هم که هیچ منطقی و علیتی برای انجامش وجود ندارد و تصادفی هست. گیم های فیلم هم مسخره درآمده هست و دیالوگ ها خیلی تصنعی و بیهوده هست همانند سریال های ضعیف و بیهوده تلویزیون که نمی تواند ارزشی داشته باانجام گرفت.

افشین هاشمی که در کارنامه اش آثار ضعیفی دارد، به همان سادگی با فیلم «گذر متایم» برای ساختن عمل می کند که در سریال تبلیغاتی و ضعیف «نخستین انتخاب» گیم کـــرد؛ سریالی که هیچ حرفی برای گفتن و دفاع ندارد و با علم به این مساله افشین هاشمی در آن گیم کـــرد و فیلم «گذر متایم» هم به همین روش ساخته انجام گرفت، بدون این که بداند چه می خواهد بگوید و چگونه می خواهد نمایش دهد.

* آینه نیوز

برخی فیلمسازان در عالم دیگری خانومدگی می‌کنند

۹ شهریور ۱۳۹۶

فریده سپاه منصور گیمگر سینما و تلویزیون با ابراز گلایه از شرایط نامطلوب کار برای گیمگران پیشکسوت عنوان کـــرد که برخی فیلمسازان در عالم دیگری خانومدگی می کنند.

به نقل  سینمارویداد :  فریده سپاه منصور گیمگر سینما و تلویزیون درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر  مشغول ایفای نقش در سریال «بُرنا» به کارگردانی و نویسندگی عباس رنجبر هستم و تنها تعداد سکانس دیگر به پایان گیم من مانده به صورت حتم حدود نیمی از سریال ضبط انجام گرفته هست.

وی افزود: «بُرنا» یک اثر مستند- دهستانی و روایتگر مسایلی همچون ایجاد اشتغال و زمینه سازی و سرمایه گذاری برای اشتغال جوانان هست و این موضوعات را در قالب یک دهستان عاشقانه و خانوادگی بیان می کند، من نیز در این سریال نقش یک مادر را ایفا می کنم.

سپاه منصور بیان کـــرد: با توجه به اینکه سریال «بُرنا» یکی از مسایل حیاتی و مفید جامعه را به تصویر می کشید ایفای نقش در آن برایم جذاب بود، این را هم باید بگویم که کار کـــردن با عباس رنجبر برای من زیاد آموخانومده بود و من بعد از این همه سال کار کـــردن، نکات زیادی را از او یاد گرفتم.

این گیمگر در بخش دیگر از صحبت هایش ضمن ابراز گلایه از شرایط نامطلوب کار در سینما برای افراد پیشکسوت اظهار کـــرد: من پیش از سریال «بُرنا» حدود سه سال بود بیکار بودم چون نقشی که بتوانم گیم کنم به من پیشنهاد نمی انجام گرفت. در حال حاضر به افراد پیشکسوت اکثرا نقش هایی پیشنهاد می شود که یا یک پیرآقا عصا به دست را نشان می دهد یا یک پیرخانوم از کار افتاده که تنها در منزلش مانده هست و تحرکی ندارد. این موضوعات نشان می دهد که در تصور نویسندگان و پلن سازان نمی گنجد که پیرخانوم و پیرآقاهای فعال هم در جامعه وجود دارند ولی واقعیت چیز دیگری هست و فیلمسازان ما از جامعه دور هستند و چنین تصوری را نسبت به پیرخانوم ها و پیرآقاها دارند.

گیمگر «پدر آن دیگری» عنوان کـــرد: برخی از فیلمسازان به من خانومگ می خانومند و می گویند یک نقش اساسی در  اثرمان داریم که می خواهیم شما آن را گیم کنید، سپس می گویند نقش پیرخانوم از کار افتاده ای هست که تنها می خوابد، چنین موضوعاتی به ما بر می خورد چون ما از کار افتاده نیستیم و  هنوز توان خلق اثر داریم.

وی در پایان گفت: فکر می کنم نویسندگان و پلن سازان ما در عالم دیگری خانومدگی می کنند و از اطراف خود آگاهی ندارند شاید به همین علت هست که آثارمان با مخاطبان ارتباط برقرار نمی کند.

منبع: مهر

پخش خانومده دعای عرفه را از شبکه های مختلف تلویزیون ببینید – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ شهریور ۱۳۹۶

حس من: با هم با فرارسیدن روز نهم ذی‌الحجه، دعای پر فیض عرفه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در روز پنجشنبه ۹ منطقهیور ماه از شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، قرآن و معارف و افق پخش می شود.

به نقل حس من؛ شبکه های سیما به روال هر سال، دعای عرفه را از نقاط مختلف کشورمان به صورت خانومده روانه آنتن می‌کنند. ساعت و محل پخش دعای عرفه از شبکه‌های مختلف به شرح زیر هست:

شبکه یک سیما پخش «دعای عرفه» را ساعت ۱۴:۳۰ از صحرای عرفات آغاز می‌کند.

شبکه دو سیما، پخش «دعای عرفه» را از حرم حضرت معصومه، ساعت ۱۵، توسط عباس حیدر زاده آغاز می کند.

شبکه چهار سیما از شاه دلیلغ مخاطبانش را از زمزمه «دعای عرفه» سید مهدی میرداماد بهره مند می کند. این مراسم حوالی ساعت ۱۵ آغاز می شود.

شبکه پنج سیما پخش «دعای عرفه» را از حرم عبدالعظیم حسنی بر عهده دارد. در این مراسم که از ساعت ۱۵:۳۰آغاز می شود، منصور نورایی دعای عرفه را می‌خواند.

شبکه قرآن و معارف سیما از حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) زمزمه‌های «دعای عرفه» را از زبان مهدی سماواتی برای مخاطبانش پخش می‌کند. این مراسم ساعت ۱۶ آغاز می شود.

دوربین های شبکه افق با هستقرار در مسجد مقدس جمکران، از ساعت ۱۵:۳۰ مراسم معنوی «دعای عرفه» را پخش می‌کند. قرائت این دعای شریف توسط حجت الاسلام والمسلمین میرزا محمدی صورت می گیرد.

گفتنی هست به علت پخش فوتبال ایران و کره جنوبی از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی، «دعای عرفه» توسط هستاد انصاریان ساعت ۱۴:۲۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.