حسام | حس من

“لاتاری” به سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر می‌رود – حس من

۹ آبان ۱۳۹۶

حس من ـ پایگاه رویدادی فیلم ایران:


فیلم سینمایی «لاتاری» به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی که به تازگی پیش تولید خود را آغاز کـــرده هست در حال حاضر وارد مرحله انتخاب گیمگر انجام گرفته هست.


شنیده‌ها حاکی از آن هست که هادی حجازی‌فر یکی از گیمگران اصلی این فیلم سینمایی هست و عوامل فیلم سینمایی«لاتاری» در تلاش‌اند که این فیلم سنیمایی را به سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر برسانند.


بنابراین گزارش؛ محمد حسین مهدویان پیش از این فیلم‌هایی چون «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» را کارگردانی کـــرده بود که فیلم‌های پرمخاطب و خوش ساختی بودند.


انتهای پیام

فهیم: نیازمند دگرگونی در سینمای ایران هستیم – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ آبان ۱۳۹۶

حس من: نخستین نشست پدیدارشناسی سینمای ایران با موضوع سینمای دفاع مقدس با نقل کردرانی محمدتقی فهیم منتقد سینما و مستندساز و نویسنده و مریم سادات نقیبی پژوهشگر هنر، مترجم، متخصص در زمینه ژانرشناسی سینمای دفاع مقدس در حوزه هنری برگزار انجام گرفت.

به نقل حس من، نخستین نشست پدیدارشناسی سینمای ایران با موضوع سینمای دفاع مقدس با نقل کردرانی محمدتقی فهیم منتقد سینما و مستندساز و نویسنده و مریم سادات نقیبی پژوهشگر هنر، مترجم، متخصص در زمینه ژانرشناسی سینمای دفاع مقدس در حوزه هنری برگزار انجام گرفت.

محمدتقی فهیم نخستین نقل کردران این نشست تخصصی بود. وی با اشاره به دلایل مختلفی عدم توفیق سینمای دفاع مقدس در سال‌های اخیر، اظهار کـــرد: خیلی‌ها در این میدان هستند و بودند که می‌خواهند از امکانات بهره ببرند و باعث می‌انجام گرفت فرصت‌ها در اختیار کسانی قرار بگیرد که حقشان نبوده هست. زیاد از سینماگران، مدیران از عنوان سینمای دفاع مقدس هستفاده کـــرده‌اند و مناصب مختلف را گرفته اند و بودجه‌هایی را در این قالب دریافت کـــرده‌اند و در خدمت فعالیت‌های حزبی و گروهی خود درآورده‌اند.

وی افزود: عنوان سینمای دفاع مقدس به جز برهه‌هایی مورد هستفاده‌های غیر سینمایی قرار گرفته هست. سینمای دفاع مقدس جدایی از سینمای ایران نیست و اگر بخواهیم بررسی کنیم و مکث کنیم در سینمای دفاع مقدس، به بیراهه رفته‌ایم. اگر مشکل سینمای ایران حل نشود، مشکلات سینمای دفاع مقدس هم حل نخواهد انجام گرفت.

این منتقد سینما با تاکید بر اینکه امروز کل سینمای ایران، مسئله هست، عنوان کـــرد: اگر سینمای ایران بر همین مدار ادامه راه بدهد، دیگر سینمای دفاع مقدس جایی در این جریان ندارد. ما شاهد سینمایی تحت عنوان سینمای اجتماعی (به ظاهر که من آن را شبه اجتماعی می نامم) و همچنین سینمای کمدی نازل و فرومایه و تکمیلا رد انجام گرفتنی هستیم. به صورت حتم بحث من درباره هستثناها نیست.

تایمی سینما این هست، دیگر نمی‌توان انتظار داشت که سینمای دفاع مقدس، قابل هستفاده شود. اگر قرار باانجام گرفت به سینمای نیکو جنگی و ارزشمند دفاع مقدس برسیم، به قد و قامت سینمای دفاع مقدس دهه ۶۰ تا اوایل دهه ۷۰ برسیم؛ نیازمند دگرگونی در سینمای ایران هستیم. به طوری که به شکل تکمیل تبدیل به سینمای جمهوری اسلامی ایران شود.

وی تصریح کـــرد: در سینمایی که فاقد گونه و ژانر هست، نمی‌توان به دنبال سینمای دفاع مقدس بود. سینما در ایران ژانر و گونه نیست. اما تایمی به سینمای ژانری و متنوع از گرایش‌ها و رویکـــردهای مختلف برسیم، فی‌نفسه سینما، نیازمند دفاع مقدس خواهد بود. ما نه تریلرهای حادثه ای، نه جنایی، نه وحشت و حتی ملودرام های صحیح نداریم و این سینما در کلیت خود فاقد ژانر و تنوع هست. اگر برخی از فرصت ها یا فرصت طلبی ها نبود، همین تعداد فیلم سینمای دفاع مقدس را هم شاهد نبودیم.

فهیم همچنین گفت: در سینمای امروز کشورمان، انسان برای نبود سینمای دفاع مقدسی که می‌تواند تامین کننده درک و فهم همه آدم ها باانجام گرفت، تاسف می‌خورد. ما درباره گونه ای صحبت می‌کنیم که هنوز در جهان می درخانجام گرفت. متاسفانه یک دهه هست که تنها گونه متولد انجام گرفته پس از انقلاب اسلامی را کنار گذاشته ایم. در حالی که سینمای دفاع مقدس، گونه‌ای هست که به عنوان ژانر جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود و همه منتقدان قبول دارند ژانر دفاع مقدس متعلق به ایران و متولد بعد از انقلاب اسلامی هست.

این منتقد سینما اظهار داشت: در سینمای دفاع مقدس حدود ۲۵۰ فیلم ساخته انجام گرفته هست. اما متاسفانه کاهش از ۲۰ فیلم از این آثار قابل دفاع هستند. برخی از این فیلم ها در دوره خود قابل دفاع بودند و به حضور آقام در جبهه ها کمک می کـــردند. طی این سال‌ها تعداد کمی، در فهرست فیلم های ارزشمند دیده ایم. در این ارزش‌گذاری می توان بخش مخاطب پسندی و گیشه سینمای دفاع مقدس را هم ببینیم.

وی در بخش دیگری از نقل کردانش گفت: دفاع مقدس با جنگ تفاوت ماهوی داشته هست و سینمایی تحت عنوان سینمای جنگ اساسا در دفاع مقدس ما مفهومی به شکل جهانی ندارد. به همین دلیل بخشی از فیلم هایمان مانند «یک خانواده محترم» به شکل پلشتی باعث انجام گرفتند جنگ زیر سوال برود.

فهیم با بیان اینکه اگر سینمای ایران را از فقر، لاغری و این مسمویت نجات ندهیم، سینمای دفاع مقدس به تنهایی به جایی نخواهد رسید، افزود: شاید تعدادی فیلم تولید شود و کسانی هنوز از این زمینه‌ها برای کسب بودجه هستفاده کنند، اما انتظاری که از سینمای دفاع مقدس داریم محقق نخواهد انجام گرفت.

این منتقد سینما خاطرنشان کـــرد: بر این باورم که سینمای دفاع مقدس ژانر هست و به صورت حتم همان ژانر سینمای جنگ هست. اما به دلیل مولفه هایی که خاص جنگ تحمیلی ایران و عراق هست، از آن به عنوان سینمای دفاع مقدس یاد می‌کنیم. دفاع یکی از ویژگی های رویکـــرد ما در سینمای جنگ هست. ژانر آنجایی تثبیت می‌شود که از المان‌های دائمی در آن هستفاده شود. نورپردازی ها، گیم ها، نماها و زیادی ویژگی‌های دیگر در ژانر وحشت با ژانر وسترن و ژانر جنگ و … متفاوت هست. زیادی از مسائلی که خاص رزمندگان و جبهه‌های ما در دفاع مقدس بوده هست، در سینمای دفاع مقدس دیده می‌شود. ناجی رزمندگان ما در جبهه‌ها بحث معنویات هست و در اینجهست که اتفاق حیاتی تشکیل دهنده هر اثری شکل می‌گیرد. بحث ایثار در کلیت سینمای دفاع مقدس اتفاق درخشان در تغییر آدم ها و سینما هست و این سینما تبدیل به ژانر می‌شود.

مریم سادات نقیبی، پژوهشگر هنر، مترجم، متخصص در زمینه ژانرشناسی سینمای دفاع مقدس با ارائه توضیحاتی درباره پایان‌نامه کارشناسی ارانجام گرفت با موضوع بررسی نظریه های ژانر با سینمای جنگ تحمیلی ایران، اظهار کـــرد: واژه ژانر برای من متداوم پدیده مبهمی بود، به ویژه قرار گرفتن آن در کنار برخی فیلم های ایرانی.

وی ادامه داد: سینمای جنگ تحمیلی ایران در مضمون، پیشینه ای تا پیش از زمان شروع دفاع مقدس ندارد. اما به نظر می رسد بعد از شروع جنگ تحمیلی، به بیان هنری خاص خود دست پیدا کـــرد. به همین دلیل این دغدغه باعث انجام گرفت ایده ژانر دفاع مقدس گرد این موضوع شکل بگیرد.

نقیبی همچنین گفت: پیشینه پژوهش من مربوط به مطالعه برخی مقالات و کتاب های ژورنالیستی می شود که در همه آن‌ها، سینمای دفاع مقدس را ژانر جنگ دانسته‌اند و تنها اظهار نظر مخالف که برای این گذاره دلیل می‌آورد، صحبت های جناب آقا نفیسی هست که می‌گویند برای اینکه ژانر تشکیل شود، فیلم ها باید فراتر از اشتراکات روایی و مضمونی به هم نزدیک باشند و یک ساختار بافتی را تشکیل بدهند.

وی با تاکید بر اینکه سینمای دفاع مقدس در ایران با مفهوم ژانر شکل نگرفته هست، عنوان کـــرد: نظریه‌پردازان ژانر افزایش در ساختارگرایی کار کـــرده اند تا نسبتی از فرهنگ عامه را تفسیر کنند. معمولا در نظریات ساختارگرایی ژانر گرایش های فراتاریخی وجود دارد. همچنین نظریه پردازان در دهه ۶۰ و ۷۰ دو کارکـــرد آیینی و ایدئولوژیک برای ژانر قائل انجام گرفتند. اهمیت سیستم ژانری این هست که پایان وجوه سیستم فیلم را توضیح بدهد نه اینکه به برخی از ویژگی های فیلم ها رجوع کنیم.

این پژوهشگر هنر تصریح کـــرد: سینمای جنگ ایران مانند همه سینماهای جنگ جهان دچار تعدادپارگی و پیوند زدن و در هم رفتن همه این حوزه ههست و زیرساخت‌های متعددی دارد.

وی اظهار داشت: برخی فیلم ها که تم دفاع مقدسی و یا گفتمان دفاع مقدسی دارند را در مطالعه ژانری قرار ندادیم؛ دلیل که مناقشات رایج ژانری وجود دارد که باید از آن‌ها دوری می‌کـــردیم. تنها فیلم‌هایی که محتوای آرمانی دارند را برای تحلیل معقول می دانستیم. معتقدم سینمای دفاع مقدس به سبب رویکر آیینی باعث انجام گرفت سینمای ایران، از ایدئولوژیک انجام گرفتن صرف نجات پیدا کند.

نقیبی با اشاره به اینکه ۵۰ فیلم را به عنوان آثار ژانر دفاع مقدس انتخاب کـــرده هست، گفت: به دلیل اینکه سینمای ما هستودیویی نیست، نمی توانیم توقع داشته باشیم تعداد بالایی فیلم دفاع مقدس داشته باشیم

فراخوان دومین سوگواره «سفینة النجاة» منتشر انجام گرفت

۹ آبان ۱۳۹۶

دومین سوگواره ملی رسانه‌ای فیلم و تصویرش «سفینة النجاة» فراخوان داد.

به نقل سینمارویداد :   سوگواره آقامی «سفینة النجاة» با دنبال معرفی جهانی رویداد عظیم پیاده‌روی اربعین، در دو بخش فیلم مستند و نماهنگ و تصویرش (حرفه‌ای، موبایلی) فراخوان داد.

 

هر عکاس می‌تواند تعداد ۵ تصویرش را در بخش حرفه‌ای به دبیرخانه ارسال کند. بخش آقامی (من و همسفر اربعینی) که شامل تصویرش‌های موبایلی هست، صرفاً ویژه ساکنین هستان گلستان هست و هر شرکت‌کننده می‌تواند ۳ اثر را در جشنواره شرکت بدهد.

 

دریافت آثار از دوم آذرماه آغاز می‌شود و تا ۲۵ دی ادامه دارد. زمان داوری و اعلام نتایج نهایی نیمه نخست بهمن ماه هست. میزان جوایز جشنواره اعلام نانجام گرفته هست.

 

علاقه‌مندان برای کسب هشدارات افزایش به نشانی www.soogvareh-nejat.ir مراجعه کنند.

دانلود آهنگ حامد زمانی مرگ بر آمریکا

۹ آبان ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ حامد زمانی مرگ بر آمریکا

هم‌اکنون برای شما کاربران آهنگ مرگ بر آمریکا با حامد زمانی رضایی را با متن و دو کیفیت 320 و 128 آماده کرده ایم

Download New Song By : Hamed Zamani – Marg Bar Amrica With Text And Direct Links In Upmusic

854651 450x426 دانلود آهنگ حامد زمانی مرگ بر آمریکا

متن آهنگ مرگ بر آمریکا حامد زمانی

♪♪♫♫♪♪♯
مرگ بر تازیانه ها … تازیانه های بی امان به گرده های بی گناه بردگان
مرگ بر مرگ ناگهانی صد هزار زندگی در یکی دو ثانیه با سقوط علم از آسمان♪♪♫♫♪♪♯
مرگ بر کشتن جوانه ها
مرگ بر انتشار سم در زلال رودخانه ها
مرگ بر فساحت دورغ♪♪♫♫♪♪♯
مرگ بر سیم های خاردار و کشتزارهای مین
مرگ بر گورهای دسته جمعی و بند های انفرادی زمین
مرگ بر بریدن نفس .. مرگ بر قفس .. مرگ بر شکوه خارو خس .. مرگ بر هوس .. مرگ بر حقوق بی بشر .. مرگ بر تبر شراره های شر♪♪♫♫♪♪♯
مرگ بر سفارت شنود
مرگ بر کودتای دود … زنده باد زندگی او … زنده باد زندگی من ، تو ، ما … یک کلام مرگ بر آمریکا
مرگ بر بریدن نفس .. مرگ بر قفس .. مرگ بر شکوه خارو خس .. مرگ بر هوس .. مرگ بر حقوق بی بشر .. مرگ بر تبر شراره های شر
مرگ بر آمریکا … مرگ بر آمریکا… مرگ بر آمریکا♪♪♫♫♪♪♯
مرگ بر ابولهب یزدید و شمر و ابن سعد مرگ بر زاده زیاد … بگو بلند
مرگ بر قطعنامه های بستن فرات … قطع آب … مرگ بر تیر مانده بر گلوی کودک رباب
مرگ بر قتل خنده های روشن علیرضا♪♪♫♫♪♪♯
مرگ بر گلوله ای که خط کشید روی خاطرات آرمیتا
یک کلام … مرگ بر آمریکا

♪♪♫♫♪♪♯

حامد زمانی مرگ بر آمریکا

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ حامد زمانی مرگ بر آمریکا

ممنوع‌التصویری‌ام رفع انجام گرفت

۹ آبان ۱۳۹۶

علی درستکار مجری تلویزیون درباره اجرای مجدد پلن «این شبها» بیان کـــرد که مجدد آن را در شبکه یک سیما و با هم با ایام اربعین روی آنتن می برد.

 به نقل سینمارویداد :  علی درستکار مجری تلویزیون در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و رویدادگزاری ها گفت: روز گذشته از طرف حجت الاسلام حسن رحیم زاده مدیر گروه معارف شبکه یک سیما به من اعلام انجام گرفت که ممنوع التصویری من رفع انجام گرفته هست و می توانم پلن «این شبها» را مجدد روی آنتن ببرم.

وی ادامه داد: این پلن از هفته دیگر آغاز می شود و تعداد شب در هفته به معقولت ایام پایانی ماه صفر روی آنتن می رود.

درستکار در پاسخ به پرسشی درباره اینکه دلیل کارشناسان این پلن که به عنوان یکی از معدود پلن های معارفی و معقولتی نیکو تلویزیون شناخته می شود گاهی به تکرار می رسند، بیان کـــرد: اگر شما کارشناس جدید می شناسید که شرایط حضور در رسانه ای مثل تلویزیون را داشته باانجام گرفت، معرفی کنید. ما تا آنجایی که می دانم تعصبی نداریم جز محدودیت هایی که به صورت متعارف در رادیو و تلویزیون کشور بوده هست و تعصب متفاوتی در گروه معارف سیما وجود ندارد.

درستکار در پایان اظهار کـــرد: گاهی بعضی از کارشناسان ادبیات یا چهره متناسب برای تلویزیون ندارند و یا ممکن هست نقل کردران نیکوی باشند اما پاسخ دهنده نیکوی برای پرسش هایی که مطرح می شود، نباشند. ممکن هست بعضی از کارشناسان هم باشند که خودشان به تلویزیون نمی آیند و یا از حضور در پلن خانومده امتناع می کنند، بنابراین دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باانجام گرفت.

منبع: مهر

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم غیر مجاز علی لهراسبی

۹ آبان ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ تیتراژ فیلم غیر مجاز علی لهراسبی

هم‌اکنون برای شما کاربران آهنگ غیر مجاز با صدای علی لهراسبی را با متن و دو کیفیت 320 و 128 آماده کرده ایم

شعر : مهرزاد امیرخانی / آهنگسازی : فواد غفاری / تنظیم کننده : معین راهبر

Download New Song By : Ali Lohrasbi – Gheyre Mojaz With Text And Direct Links In Upmusic

Ali Lohrasbi Gheyre Mojaz دانلود آهنگ تیتراژ فیلم غیر مجاز علی لهراسبی

متن آهنگ غیر مجاز علی لهراسبی

♪♪♫♫♪♪♯

تنها نشستم با خودم بغضم گرفته من باز دلتنگت شدم بغضم گرفته
تو فکر حال من نباش و زندگی کن گریم نمیگیره یکم بغضم گرفته♪♪♫♫♪♪♯
من دیگه زیر چتر تو بارون راه نمیرم من تا سر این کوچه هم تنها نمیرم
دورو برم نقاشی زندون کشیدم میخوام برعکس تو زندونی بمیرم

♪♪♫♫♪♪♯ شعر : مهرزاد امیرخانی ♪♪♫♫♪♪♯
ترسو شدم بی تکیه گاهی درد داره هیشکی نمیتونه ازم سر در بیاره
هی نامنظم میتپه قلب مریضم اونم یه جورایی دیگه طاقت نداره
پروانه میشم شمعم روشن کن عزیزم چشماتو بازم قبله ی من کن عزیزم
برگرد خونه مثل اون روزه که رفتی مثل همیشم شمع روشن کن عزیزم♪♪♫♫♪♪♯
گم میشم از پس رد پای تو زیاده هیشکی فراموش کردن رو یادم نداده
میخوام از عشق تو تب طاعون بگیرم من باید از تو درد بی درمون بگیرم
تاریک تر از بخت من پیدا نمیشه هیچی دلیل قهر ما دوتا نمیشه

♪♪♫♫♪♪♯ تنظیم کننده : معین راهبر ♪♪♫♫♪♪♯
باید باهات صحبت کنم مشکل همینه شاید چشام دیگه تورو هرگز نبینه
ترسو شدم بی تکیه گاهی درد داره هیشکی نمیتونه ازم سر در بیاره
هی نامنظم میتپه قلب مریضم اونم یه جورایی دیگه طاقت نداره
پروانه میشم شمعم روشن کن عزیزم چشماتو بازم قبله ی من کن عزیزم♪♪♫♫♪♪♯
برگرد خونه مثل اون روزه که رفتی مثل همیشم شمع روشن کن عزیزم

♪♪♫♫♪♪♯

تیتراژ فیلم غیر مجاز علی لهراسبی

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ تیتراژ فیلم غیر مجاز علی لهراسبی

دانلود آهنگ جدید صالح رضایی لجباز

۹ آبان ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید صالح رضایی لجباز

هم‌اکنون برای شما کاربران آهنگ لجباز با صدای صالح رضایی را با متن و دو کیفیت 320 و 128 آماده کرده ایم

شعر : صدیقه رحمانی / آهنگسازی و تنظیم کننده : صالح رضایی

Download New Song By : Saleh Rezaei – Lajbaz With Text And Direct Links In Upmusic

Saleh Rezaei Lajbaz دانلود آهنگ جدید صالح رضایی لجباز

متن آهنگ لجباز صالح رضایی

♪♪♫♫♪♪♯

تو قلبمه یه دلهره دلم از تو پره نگام کن و ببین دلم داره میبره از تو دلخوره
حواست باشه به دلم بری تنها میشه دلم تو که داری میری ولی بگو چجوری سر پا شه دلم♪♪♫♫♪♪♯
آخه خونسردی تو چقد نرو لجبازی تو چقد فکر نمیکردم دور شی ازم انقد
لج نکن با قلب من بسه خیلی خستم اینجوری ترکم نکن میدونی وابستم
میری میمیره دلم من هنوز گیره دلم لجبازه احساسی از تو دلگیره دلم♪♪♫♫♪♪♯
ساکتو میبندی و تن تن میشه نبضم فاصلت از در کمه بس کن من میترسم
میری میمیره دلم من هنوز گیره دلم لجبازه احساسی از تو دلگیره دلم
یه پشت یه دلم صدات زدم بیا نشکن این دلو تو چشماتو از حافظم پاک کن بعد برو
اینجوری نرو ♪♪♫♫♪♪♯
نمیبخشم سادگیتو بری راحت بگذری تو نگو میخوام دل بکنم تو داغی نمیدونی چی میگی تو
میگی دنیات جای دیگس چی میشه قلبی که شکست هرجای خونه از تو یه خاطره هست
لج نکن با قلب من بسه خیلی خستم اینجوری ترکم نکن میدونی وابستم♪♪♫♫♪♪♯
میری میمیره دلم من هنوز گیره دلم لجبازه احساسی از تو دلگیره دلم
ساکتو میبندی و تن تن میشه نبضم فاصلت از در کمه بس کن من میترسم
میری میمیره دلم من هنوز گیره دلم لجبازه احساسی از تو دلگیره دلم

♪♪♫♫♪♪♯

صالح رضایی لجباز

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید صالح رضایی لجباز

نمایش «غیر مجاز» در سینماهای کشور/ «قاتل اهلی» به تعویق افتاد – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ آبان ۱۳۹۶

حس من: نقل کردگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم سینمایی «غیرمجاز» از چهارشنبه به سینماهای کشور می‌آیند.

غلامرضا فرجی نقل کردگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز این شورا گفت: در جلسه امروز دوشنبه ۸ آبان‌ماه شورای صنفی نمایش اعلام کـــرد که فیلم سینمایی «غیر مجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه از روز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه در گروه آزاد نمایش خود را آغاز کـــرده و این فیلم سینمایی دو هفته فرصت اکران خواهد داشت.

وی افزود: پایان فیلم‌هایی حال حاضر سینما کف فروش سینمای سرگروه خود را کسب کـــرده‌اند و به نمایش خود در سرگروه‌های سینمایی ادامه خواهند داد. فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی که پیشتر اعلام انجام گرفته بود نمایش خود را از آبان‌ماه آغاز می‌کند به علت فروش بالای فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک»، نمایش آن به تعویق افتاده هست.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «غیرمجاز» یک اثر اجتماعی هست که در اردیبهشت ماه ۹۴ فیلمبرداری آن به پایان رسید و دهستان آن روایتگر بخشی از خانومدگی دختر جوانی هست که در پی یافتن نامزد خود به پایتخت می‌آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می‌شود که توقع آن را ندارد.

 

گیمگران این فیلم سینمایی عبارتند از میلاد کی‌مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان.

فهرست تکمیل عوامل اصلی فیلم سینمایی «غیرمجاز» عبارتند از تهیه کننده: محمد حسین عامری پویا، کارگردان: حسن یکتا پناه، جانشین تهیه کننده: سمیرا عبدیان، مدیر فیلمبرداری: رضا رخشان، دستیار کارگردان و پلن ریز: نغمه نظری، منشی صحنه: مونا پیرایش، جانشین تولید: فرزین فرزدنیا، مدیر تولید: رضا نوروزی، طراح صحنه و لباس: علی وطن دوست، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: جواد مقدس، نورپرداز: عباد اله به افروز، طراحی و ترکیب صدا: حسن مهدوی، موسیقی: محمد ناهیدی، خواننده تیتراژ پایانی: علی لهراسبی، تدوین: منوچهر نخستیایی، فیلمنامه: محمد سلیمانی، سرمایه گذار: محمد حسین عامری پویا، تبلیغات مجازی: آریان امیرخان، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو برگرد دوباره

۹ آبان ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو برگرد دوباره

سوپرایزه ویژه مسعود صادقلو با آهنگی بنام برگرد دوباره هم اکنون از آپ موزیک ، با متن آهنگ و کیفیت عالی…

Download New Song By : Masoud Sadeghloo – Bargard Dobare With Text And Direct links In UpMusic

Capture 9 دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو برگرد دوباره

متن آهنگ برگرد دوباره مسعود صادقلو

♪♪♫♫♪♪♯

برگرد دوباره چه شبایی که زدم قدم پیاده

♪♪♫♫♪♪♯

بزودی….

♪♪♫♫♪♪♯

مسعود صادقلو برگرد دوباره

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو برگرد دوباره