حسام | حس من

گریم جدید کامبیز دیرباز در یک فیلم سینمایی + تصویرش

۹ آذر ۱۳۹۶


کامبیز دیرباز در صفحه اینستاگرام خود از گریم جدیدش رونمایی کـــرد.

  به نقل سینمارویدادکامبیز دیرباز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بعد از سالها مجدد عمو اكبرِ دوست داشتنى اجازه دادن كه كنارشون ایفاى نقش كنم، این بار با گریم متفاوت مهرداد میركیانى، براى دكتر احمدرضا معتمدى كاربلد، در فیلم سینمایى «سوء تفاهم».

گریم جدید کامبیز دیرباز در یک فیلم سینمایی + تصویرش 

انتهای پیام/

جنگ سینمایی بر سر «داعش» آغاز انجام گرفت – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ آذر ۱۳۹۶

حس من: در سینمای ما طی زیاد از شش سال نبرد مستقیم قوای نظامی کشورمان با داعش، به جز یک فیلم بلند که توسط یک فیلمساز جوان هنوز فیلم بزرگ و مطرحی درباره این موضوع دیده نانجام گرفته هست.

به نقل حس من، نبرد با تکفیری ها در عراق و شام پایان یافت، اما این جنگ در عرصه نرم و فرهنگی ادامه خواهد داشت. یکی از میدان های حیاتی این تقابل، رسانه های تصویری و به ویژه سینمهست. همچنان که سایت بی بی سی فارسی اخیرا گزارشی را درباره داعش منتشر کـــرد که طی آن اشاره ای به نقش ایران و حتی جبهه مقاومت در سرنگونی خلافت داعش نداشت و این پیروزی را به نام غرب ثبت کـــرد! در حالی که بی بی سی و یارانش تا تعدادی پیش از تروریستی خواندن داعش ابا داشتند و حتی عنوان جعلی «دولت اسلامی» را درباره آن به کار می بستند و در حمایت از تکفیری ها به مدافعان حرم توهین می کـــردند، اما حالا ناگهان خود را عامل اصلی شکست داعش معرفی می کنند. مشخص هست که جنگی پیچیده و پرچالش در عرصه رسانه علیه محور مقاومت آغاز انجام گرفته هست، به ویژه اینکه تعداد کشور صاحب سینما در جهان، آثاری را در این باره تولید کـــرده اند یا در دست تولید دارند.

به طور مثال، هند که اساسا هیچ نقشی در حوادث سال های اخیر غرب آسیا نداشت، اما به خاطر درک اهمیت این موضوع، با حضور سلمان خان ستاره مشهور خود، یک فیلم را درباره داعش تولید کـــرده که به زودی اکران خواهد انجام گرفت. هنوز از آنچه بالیوود درباره این جنگ به نمایش درخواهد آورد رویدادی نداریم، اما احتمالا تصویر این فیلم با واقعیت تطابق تعدادانی نخواهد داشت. اما به هر حال این فیلم چه واقعی و صادق و منصف باانجام گرفت و چه تحریفگر واقعیت، با توجه به حضور یک ستاره معروف و محبوب، در انظار صدها میلیون نفر خواهد نشست و تصویر آن به عنوان بخشی از تاریخ، حداقل در ذهن گروهی از آقام دنیا به ثبت خواهد رسید.

 اما از سینمای هند که بگذریم، روسیه نیز در حال تولید آثاری درباره جنگ با داعش هست. گویا یک سریال هم به سفارش مدیر جمهور این کشور با همین موضوع در دست تولید هست. با توجه به این که این سریال به دستور شخص پوتین در حال ساخت هست، از هم اکنون می توان حدس زد که این سریال در عین حال که ضدداعش خواهد بود، اما منجی اصلی آقام جهان را ارتش روسیه معرفی خواهد کـــرد. به طور طبیعی جریان های اصلی نبرد با تکفیری ها که همان رزمنده های محور مقاومت هستند در سریال روسی و سایر آثاری که در این باره خواهند ساخت، یا نادیده گرفته خواهد انجام گرفت و یا کمرنگ به نمایش درخواهد آمد.

همچنین می توان پیش بین کـــرد که سینمای آمریکا نیز به سرمایه گذاری برای ساخت آثاری درباره این موضوع دست خواهد زد. درباره هالیوود، فاجعه عمیق تر خواهد بود. چون سینمای آمریکا در پایان طول دوران فعالیت خود همواره بر برتری جویی و نژادپرستی و تحریف وقایع به سود دولت این کشور تأکید داشته هست. به ویژه اگر مضمون یک فیلم به تاریخ جنگ ها یا رخدادهای نظامی و هستراتژیک مربوط باانجام گرفت، فرمول های ثابتی به کار می رود. فرمول هایی کلیشه ای چون منجی معرفی کـــردن ارتش و حاکمیت آمریکا، نمایش تصویری مظلوم و در همان حال سلحشور و شجاع از سربازهای آمریکایی، متوحش و تروریست معرفی کـــردن مسلمانان و… و.


قطعا در هالیوود، آمریکا به عنوان عامل اصلی شکست داعش معرفی خواهد انجام گرفت و باز هم قطعا هیچ اشاره ای به جان فشانی های رزمنده های جبهه مقاومت، از جمله مدافعان حرم و قاسم سلیمانی نخواهد انجام گرفت. همچنان که در فیلم های آمیکایی که اخیرا اکران انجام گرفته و در آن ها اشاره هایی به جنگ سوریه و عراق انجام گرفته بود، چنین انگاره هایی به مخاطب القا می انجام گرفت. به طور مثال، در فیلم «خانومدگی» که یک فیلم اکشن درباره درگیری یک گروه اکتشاف فضایی با یک هیولهست، بدون هیچ ارتباطی با دهستان اصلی فیلم، به نقش قهرمانانه ارتش آمریکا در سوریه هم پرداخته می شود.

در بخشی از فیلم، یکی از دانشمندان حاضر در سفینه فضایی، خاطراتی از دوران حضور در ارتش آمریکا تعریف می کند و از این می گوید که همراه این ارتش در سوریه حضور داشته و در آنجا برای آقام سوریه بیمارستان ساختند! این درحالی هست که در واقعیت، ارتش آمریکا نه تنها در سوریه هیچ بیمارستانی نساخته که طی سال های اخیر، از جمله اردیبهشت امسال، تعداد بیمارستان را در سوریه بمباران و تخریب کـــردند.

همچنین در فیلم «مومیایی» با گیم تام کروز نیز بخشی از دهستان در عراق می گذرد. در صحنه های ابتدایی فیلم می بینیم که نظامی های آمریکایی مشغول نبرد با تروریست ها هستند و مراکزی که از آن ها به عنوان «حرم» یاد می شود، محل ظهور و بیرون آمدن شیطان معرفی می شوند!  


این درحالی هست که در سینمای ما طی زیاد از شش سال نبرد مستقیم قوای نظامی کشورمان با داعش، به جز یک فیلم بلند که توسط یک فیلمساز جوان و تازه کار ساخته انجام گرفت و دو سه فیلم کوتاه و مدرسه ای، هنوز فیلم بزرگ و مطرحی درباره این موضوع دیده نانجام گرفته هست. هر تعداد که همه منتظر أثر جدید حاتمی کیا با دهستانی مرتبط با داعش هستند، اما واقعیت تلخ این هست که سینمای ما از این جبهه نبرد بازمانده هست.

رنج بزرگ این هست که باید منتظر بنشینیم و ببینیم که باز هم مثل سایر وقایع حیاتی تاریخ معاصر کشورمان، این دیگران هستند که تاریخ را مطابق میل و در جهت منافع خودشان به تصویر می کشند. همان طور که دیگران درباره فتح لانه جاسوسی آمریکا، حمله به سفارت ایران در لندن، حادثه صحرای طبس، انقلاب اسلامی ایران و … فیلم هایی ساخته اند و این وقایع تاریخی را تحریف کـــرده اند، حالا باید تماشاگر مصادره به مطلوب سرنگونی خلافت داعش در فیلم های هالیوود و بالیوود و روسیه و سایر کشورها باشیم.

غافل اینکه این فیلم ها هستند که تصویر ذهنی عامه آقام در سرتاسر جهان را درباره رخدادهای تاریخی شکل می دهند. همه تصورات ما از شخصیت هایی چون گاندی، مختار ثقفی، آبراهام پیوندلن و … به واسطه فیلم هایی که درباره این شخصیت ها ساخته انجام گرفته شکل گرفته هست. هر چقدر هم که بگوییم این ها فیلم هست و دور از واقعیت، اما باز هم ناخوهسته تایمی درباره این گونه شخصیت ها اندیشه می کنیم، همان تصویر های که فیلم ها ساخته اند در ذهن ما تصور می شود.

درباره حوادث شش سال گذشته و فتنه تکفیری ها در غرب آسیا نیز همین جریان صادق هست. این بار نیز این روایت های رسانه های تصویری هستند که تصور جهانیان درباره داعش و جریانی که این گروهک تروریستی را شکست داد را می ساخانومد. اخبار شبکه های تلویزیونی، فیلم های مستند، تصویرش ها و به ویژه فیلم ها و سریال هایی که درباره این موضوع ساخته و پرداخته می شوند، داعش و یاران و مخالفانش را باز می ساخانومد.

این مسئله به صورت حتم پیش و زیاد از آنکه متوجه خود فیلمسازها باانجام گرفت، ریشه در معضلات مدیریتی دارد، چون فعالان سینمایی ما از ابتدا که قدم در این وادی می گذارند و حتی در دوران دانشگاه، با مفاهیمی مغایر با سینمای هستراتژیک مواجه می شوند. از ابتدا در ذهن هنرمندان جا می افتد که سینما و کار هنری نباید به مسائل ملی و حکومتی کاری داشته باانجام گرفت. این هست که اکثریت فیلم هایی که در سینمای ما ساخته می شود، یا به عوام پسندی و گیشه محدود هستند یا مخاطب به اصطلاح خاص و جشنواره ها خارجی را دنبال گرفته اند. این وسط کاهش فیلمی دیده می شود که هم مضمونی ملی و انقلابی را بازتاب دهد، هم برای مخاطب عام و طالب سرگرمی جذاب باانجام گرفت و هم اینکه بتواند در فرامرزها سینمای ایران را نمایندگی کند.

ابداًح مدیریت فرهنگی، نخستین گام برای حل این کمبود هست. ابتدا باید نگاه و تصور دست اندرکاران این عرصه در پارادایم منافع ملی شکل بگیرد. نگاه جناحی و باندی –اینکه مسئولان فکر می کنند باید فقط در خدمت هنرمندانی باشند که حامی سیاسی آن ها هستند- و رویکـــرد صرفا اقتصادی و کاسب کارانه که در سینما بیداد می کند، از آفت هایی هستند که باید زدوده شوند.


قدم بعدی، تعیین هستراتژی کلان در جهت حمایت از فرهنگ مقاومت هست. به طور مثال، هنوز هم مشخص نیست که نسبت جشنواره فیلم فجر با جبهه مقاومت چگونه هست! حتی در بخش مستند نیز هیچ جایگاه قابل اعتنایی برای آثاری با این رویکـــرد تعریف نانجام گرفته هست.  

یکی از راه حل ها، ایجاد اتحادیه هنری بین کشورهای جبهه مقاومت هست. برای مقابله با تهاجم فرهنگی آمریکایی و غربی، همان طور که در عرصه سیاسی همکاری میان سیهستمداران کشورمان و سیهستمداران جبهه مقاومت جهانی- عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و برخی از کشورهای آمریکای لاتین- در جریان هست، در زمینه فرهنگی و هنری نیز باید این ارتباطات به وجود بیاید و هستمرار یابد.

باید برگزاری همایش ها و جشنواره هایی با حضور اندیشمندان و هنرمندان ضد امپریالیست، ضد هستکبار و ضد صهیونیست جهانی در کشورمان افزایش یابد. به نیکوی به یاد داریم که تنها برگزاری یک جشنواره در این زمینه به نام مسابقه جهانی کاریکاتور هولوکهست، تا چه حد وحشت آمریکایی ها و صهیونیست ها را برانگیخت. حال حساب کنید که اگر این گونه جشنواره ها در سایر رشته های هنری و به ویژه در زمینه سینما برپا شود چه خواهد انجام گرفت.

*پایگاه بصیرت

حضور «ایتالیا ایتالیا» در ۲ جشنواره خارجی

۹ آذر ۱۳۹۶

فیلم کاوه صباغ زاده در جدیدترین حضور بین المللی خود به ۲ جشنواره خارجی خواهد رفت.

 به نقل سینمارویدادمهدی صباغ زاده تهیه کننده و کارگردان سینما در خصوص جدیدترین حضور بین المللی «ایتالیا ایتالیا» به رویدادنگار  حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه رویدادنگاران جوان گفت: این فیلم در جشنواره سوفیا گرجستان حضور خواهد داشت؛ همچنین در حال مذاکره جهت حضور در یک جشنواره آلمانی هستیم.

در خلاصه دهستان این اثر به کارگردانی کاوه صباغ راده که در ژانر کمدی، فانتزی و موزیکال ساخته انجام گرفته آمده هست: «من دوستت دارم و این به تو هیچ ربطی نداره».

در فیلم «ایتالیا ایتالیا» گیمگرانی چون حامد کمیلی، سارا بهرامی، فرید سجادی حسینی، رضا سخایی، همایون ارشادی، جهانگیر میرشکاری، ناصر سجادی حسینی، دانش اقباشاوی، فائزه علوی، آنا مهراخلاقی، آرش مرانجام گرفت، علی ملاقلی‌پور، حسن زاهدی، علی جناب، درنا مدنی، پریناز کنگاوری، آیدا اورنگ، ناصر مقدس، مهدی فهیمی و سپیده رهستی فر نقش‌آفرینی می‌کنند.

انتهای پیام/

 

«ایتالیا ایتالیا» به گرجستان می رود

دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

۹ آذر ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

امشب برای شما آپ موزیکی ها  ♫  ترانه زیبای معجزه از سهیل محمدی ♫ با متن و دو کیفیت 320 , 128

شعر و آهنگسازی : مجید درخشانی

Exclusive Song: Hesamoddin Seraj – “Boghze Zamin” With Text And Direct Links In UpMusic

Hesamoddin Seraj Boghze Zamin دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

متن آهنگ بغض زمین حسام الدین سراج

♪♪♫♫♪♪♯
بغض زمین شکست آوار گریه کرد سقفو ستون که ریخت دیوار گریه کرد
آوار گریه کرد دیوار گریه کرد بی ابر آسمان بسیار گریه کرد♪♪♫♫♪♪♯
دیدم پناه تو بی سر پناهی است این خانه بی چراغ یکسر سه راهی است
فصل جدایی دریا و ماهی است فصل جدایی دریا و ماهی است♪♪♫♫♪♪♯
آوار گریه کرد دیوار گریه کرد بی ابر آسمان بسیار گریه کرد
فردا که چراغ آسمان روشن شد خورشید به خانه ی تو برخواهد گشت
با دست تو و جوانه ی امیدت این خاک دوباره پر ثمر خواهد گشت
این خاک دوباره پر ثمر خواهد گشت ♪♪♫♫♪♪♯

♪♪♫♫♪♪♯

حسام الدین سراج بغض زمین

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید حسام الدین سراج بغض زمین

دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

۹ آذر ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

امشب برای شما آپ موزیکی ها  ♫  ترانه زیبای معجزه از سهیل محمدی ♫ با متن و دو کیفیت 320 , 128

Exclusive Song: Soheil Mohammadi – “Mojeze” With Text And Direct Links In UpMusic

Soheil Mohammadi Mojeze دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

متن آهنگ معجزه سهیل محمدی

♪♪♫♫♪♪♯
معجزه آغوش تو یه اتفاق ساده نیست بی تو دلم برای عشق یه لحظه هم آماده نیست
معجزه آغوش تو قلبمو مومن میکنه هر غیر ممکنی رو با احساس ممکن میکنه♪♪♫♫♪♪♯
وقتی صدای قلب تو لالایی میخونه برام حس میکنم کنار تو از همه ی دنیا جدام
میتونم این آرامشو کنار تو تضمین کنم تکراریه اما بذار زیباییتو تحسین کنم
معجزه آغوش تو یه اتفاق ساده نیست بی تو دلم برای عشق یه لحظه هم آماده نیست♪♪♫♫♪♪♯
معجزه آغوش تو قلبمو مومن میکنه هر غیر ممکنی رو با احساس ممکن میکنه
عجیبه که همین سکوت انقد برام رویاییه دنیام دیگه محدود نیست چشمات عجب دنیاییه
زمانو به بازی بگیر عمر شبو زیاد کن من تا قیامت با توام به شونم اعتماد کن
وقتی صدای قلب تو لالایی میخونه برام حس میکنم کنار تو از همه دنیا جدام♪♪♫♫♪♪♯
میتونم این آرامشو کنار تو تضمین کنم تکراریه اما بذار زیباییتو تحسین کنم

♪♪♫♫♪♪♯

سهیل محمدی معجزه

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید سهیل محمدی معجزه

فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه و منتقدان در جشنواره فیلم فجر – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ آذر ۱۳۹۶

حس من: ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان برای حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تا هفت روز ادامه دارد.

به نقل حس من، سامانه ثبت درخوهست اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در جشنواره فیلم فجر از صبح امروز چهارشنبه هشتم آذرماه فعال انجام گرفت و واجدین شرایط می‌توانند درخوهست خود را طی ۷ روز و تا سه‌شنبه ۱۴ آذرماه ثبت کنند.

ثبت‌ درخوهست برای دریافت کارت رسانه جشنواره فیلم فجر صرفا از طریق سایت  www.fajrfilmfestival.com  صورت می‌پذیرد و درخوهست‌های حضوری و یا درخوهست‌هایی که هشدارات آن‌ها مخدوش باانجام گرفت، پذیرفته نمی‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، هریک از افراد متقاضی می‎بایست با مراجعه انفرادی به سایت جشنواره و تکمیل هشدارات درخوهست انجام گرفته، حتما معرفی‌نامه رسانه را برای پایانی متقاضیان بارگذاری کنند.

همچنین اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران که قصد دارند مستقل و بدون حضور در لیست اسامی یکی از رسانه‌ها در جشنواره حضور داشته باشند، لازم هست تصویر کارت معتبر عضویت انجمن و همچنین نمونه مطلب های خود از آثار حاضر در دوره ۳۵ جشنواره فیلم فجر که در طول یک سال گذشته منتشر انجام گرفته هست را روی سامانه بارگذاری کنند.

این فراخوان پایانی گروه‌های رسانه اعم از پلن‌سازان رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی، رویدادگزاری‌ها، سایت‌ها، روخانومامه‌ها، مجلات را در بر می‌گیرد.

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده، بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

پیام تیرانداز مدیرعامل رویدادگزاری فارس انجام گرفت

۹ آذر ۱۳۹۶


با رأی هیئت مدیره رویدادگزاری فارس، پیام تیرانداز به عنوان مدیرعامل جدید این رویدادگزاری برگزیده انجام گرفت.

 به نقل سینمارویدادبا رأی هیئت مدیره رویدادگزاری فارس، پیام تیرانداز به عنوان مدیرعامل جدید این رویدادگزاری برگزیده انجام گرفت.

پیام تیرانداز، نویسنده و روخانومامه‌نگار، دانش‌آموخته مدیریت رسانه در مقطع دکترا و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت هستراتژیک در مقطع کارشناسی ارانجام گرفت هست.

وی از اواخر دهه هفتاد تاکنون سوابق متعددی در زمینه‌های رویدادنگاری، روخانومامه‌نگاری، مدیریت، تعلیم و پژوهش در حوزه رسانه دارد.

تیرانداز متولد ۱۳۵۹ و جوان‌ترین مدیرعامل رویدادگزاری فارس از بدو تأسیس تاکنون خواهد بود.

وی از فعالان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های پایتخت در اواخر دهه هفتاد و از نخستین رویدادنگاران و موسسان شبکه رویداد دانشجوست.

مدیریت «اندیشکده باران»، تهیه‌کنندگی پلن‌های فرهنگی و اجتماعی شبکه‌های یک و پنج صداوسیما، مدیرمسئولی«هفته‌نامه پنجره» و معاونت رویداد و سردبیری رویدادگزاری مهر بخشی از سوابق وی در این عرصه هست.

پیام تیرانداز با حکم هیئت مدیره رویدادگزاری فارس، جایگزین سید نظام‌الدین موسوی انجام گرفته هست که از سال ۱۳۹۰ تا آبان‌ماه سال جاری مدیریت این مجموعه رسانه‌ای را بر عهده داشت.

پیش از موسوی نیز حمیدرضا مقدم‌فر از ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۰ بر این رسانه مدیریت می‌کـــرد. مهدی فضائلی چهره شاخص و پیشکسوت رسانه‌ای انقلاب نیز نخستین مدیرعامل این رویدادگزاری بوده هست.

 

انتهای پیام/

حاتمی‌کیا با «بادیگارد» به تلویزیون می‌آید+تصویرش – اخبار سینمای ایران و جهان

۹ آذر ۱۳۹۶

حس من: «کافه فیلم» که هر پنج‌شنبه یکی از آثار شاخص سینمای ایران را با حضور ساخانومده‌اش به نمایش ‌می‌گذارد، این هفته با فیلم بادیگارد حاتمی کیا روی ‌آنتن می رود.

به نقل حس من؛ پس از نمایش فیلم سینمایی «بادیگارد» برای مخاطبان کانال فارسی شبکه آی‌فیلم، امید روحانی با ابراهیم حاتمی‌کیا به گفت‌وگو درباره این اثر می‌پرداخانومد.

«بادیگارد» آخرین اثر نمایش داده انجام گرفته حاتمی‌کیا، درباره بادیگاردی هست به نام «حیدر» که وظیفه حفاظت از مسؤولان بلندپایه کشور را برعهده دارد. نقش او را پرویز پرستویی گیم می‌کند. حیدر شخصیت آرمان‌گرایی هست که مسائلی را در کارش می‌بیند و این مسائل او را نسبت به کارش دچار تضاد و شک و تردید می‌کند.

مریلا زارعی، بابک حمیدیان، پریوش نظریه، شیلا خداداد، محمود عزیزی، دیبا زاهدی، امیر جناب آقای، فرهاد قائمیان، محمد حاتمی، علی یعقوبی، پدرام شریفی و کیمیا حسینی دیگر گیمگرانی هستند که در «بادیگارد» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«کافه‌فیلم» پنج‌شنبه ۹ آذر ساعت۲۱:۰۰ روی ‌آنتن می رود و بازپخش آن در ساعت‌های ۵ بامداد و ۱۳ روز بعد خواهدبود.

دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

۹ آذر ۱۳۹۶

این مطلب از وب سایت آپ موزیک رپورتاژ گردید و صرفا جهت اطلاع شما از این آهنگ می باشد...

دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

دانلود کنید و لذت ببرید از ترانه زیبای رویای پاییزی با صدای احمد سلو ♪♪ به همراه متن و بهترین کیفیت

Exclusive Song: Ahmad Solo – “Royaye Paeizi” With Text And Direct Links In UpMusic

Ahmad Solo Royaye Paeizi دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

متن آهنگ رویای پاییزی احمد سلو

♪♪♫♫♪♪♯
غروبا سرده پاییزه عبورت ترک یک دنیاست به دستای تو محتاجم نبودت مرگ یک رویاست
چقدر اشکامو پاک کردم تو تاریکی نبینی تو من همینم که میبینی تو با من مهربونی کن♪♪♫♫♪♪♯
تموم وابستگی هام به عشقت ترک عادت شد تورو خواستن برای من شروع یک عبادت شد
دوباره خاطرات تو با فکرم روبه رو میشه تموم سهم من از تو همینه
مگه میشه ازم دور شی بری گرم یه آغوشی که دستامو تو دستای تو دیده♪♪♫♫♪♪♯
تموم شهر تاریکه چشام ابریه باریده عجب روزی چقد حالم غم انگیزه
بگو خوابم تو بیدار کن منو از این تنهایی بگو این رویای پاییزه رویای پاییزه

♪♪♫♫♪♪♯

احمد سلو رویای پاییزی

برای دانلود بر روی لینک روبرو کلیک کنید : دانلود آهنگ جدید احمد سلو رویای پاییزی

«یک کیلو و بیست و یک گرم» در راه جشنواره فیلم فجر + تصویر ها

۹ آذر ۱۳۹۶


فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان، فرم حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را پر کـــرد.

 به نقل سینمارویداد فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» که نخستین تجربه کارگردانی فیلم بلند رحیم طوفان هست، با گیم لیلا زارع، سعید آقاخانی، فرشته صدر عرفایی، آناهیتا افشار، بابک انصاری، روشنک گرامی، مریم کاویانی، رهام مخدومی، سمیرا ذکایی و گیمگران خردسال ساغر کیان رهستی و مانلی اصفهانی در بهمن ماه ۹۵ در پایتخت فیلمبرداری انجام گرفته هست و این روزها آخرین مراحل فنی را سپری می کند.

«یک کیلو و بیست و یک گرم» در راه جشنواره فیلم فجر

فيلم سينمايی «یک کیلو و بیست و یک گرم» یک اثر اجتماعی هست و سه قشر از طبقه فرهنگی را كارشناسی و روايت می‌کند.

«یک کیلو و بیست و یک گرم» در راه جشنواره فیلم فجر

برخی عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از:

تهیه کننده: وحید نیکخواه آزاد، کارگردان و مجری طرح: رحیم طوفان، سرمايه‌گذار: سید مهدی سید نریمانی، نویسنده: لیلا نیک زاد، مدير فيلمبرداری: شاهين طوفان، دستیار نخست و پلن ریز: علی پایتختی، دستیار دوم کارگردان: رهام مخدومی، دستیار پلن ریز: جعفر نامنی، منشی صحنه: ساناز هرندی، عکاس: اميد صالحی.

«یک کیلو و بیست و یک گرم» در راه جشنواره فیلم فجر

گفتنی هست؛ فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان، فرم حضور در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را پر کـــرده هست.

انتهای پیام/

 

فیلمی با گیم سعید آقاخانی به جشنواره فجر می آید